سبد خرید
بستن× تماس همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ ۰۲۱ - ۴۴۸۰۲۱۹۹
BMW CONECTED APPLICATION

BMW Connected Application:

این اپلیکیشن، دستیار دیجیتال شماست.بدون هیچ وقفه و اتلاف وقتی، گوشی و خودروی شما را به هم وصل میکند. روتین و عادت های روزمره ی شما را به آسانی یاد میگیرد و به شما کمک میکند که زندگی خود را مفید تر و کاربردی تر برنامه ریزی کنید. گاهی اوقات زندگی میتواند بسیار آسان باشد. در دنیای امروز، گوشی ها و ساعت های هوشمند از بزرگترین و مهمترین همراهان بسیاری از مردم میباشد. این دستیاران دیجیتال امروزی، بدون هیچ وقفه ای با خودروی شما وصل میشود تا نهایت لذت و تجربه ی رانندگی را برای شما فراهم آورد.این نمونه ها فقط زرق و برق تکنولوژی نیست، بلکه در حقیقت زندگی را برای ما آسانتر میکنند.

-اگه میخوای سر وقت برسی، پس بهتره که بزنی به جاده: به لطف سیستم اتصال خودرو، گوشی هوشمند شما همیشه در اطلاع رسانی وضعیت ترافیکی لحظه به لحظه آپدیت میشود. خیلی به آسانی به گوشی خود بگویید که در چه زمانی، کجا میخواهید باشید، و او به شما میگوید که کی حرکت کنید.دیگر نگران از دست رفتن زمان نباشید، چون شما کاملا ریلکس و سر زمان به مقصد خود خواهید رسید.

- استرس های تکراری یک قرار ملاقات: همیشه قرار های ملاقات بر طبق برنامه پیش نمیروند.گاهی اوقات بعضی کارها بیشتر از زمانی که انتظار دارید، وقت شما را میگیرد که در نهایت منجر به دیر رسیدن شما به قرار ملاقاتتان میشود.خودروی شما میتواند با ارسال موقعیت دقیق و اعلام زمان دقیق رسیدنتان را به همکارانتان، کمک شایانی به شما بکند. در این صورت همه همکاران شما از وضعیت شما اطلاع دارند و شما میتوانید به راحتی بر روی رانندگی خود تمرکز کنید.

-تازه به یک شهری آمدید؟ فراموش کردین که خودروی خود را کجا پارک کردید؟ به کمک این اپلیکیشن، خودروی خود را در هر لحظه بدون هیچ مشکلی پیدا کنید. و زمانی که به مقصد بعدی خود میرسید، خودرو، شما را به نزدیکترین محل پارک در دسترس هدایت میکند.

-یک رانندگی لذت بخش: یک خودروی گرم و نرم در انتظار شماست اسکی کردن یکی از تفریحات هیجان انگیز و لذت بخش موجود میباشد. اما رانندگی بعد از یک اسکی طولانی در خودرویی که سرد است، اصلا لذت بخش نیست.اگر خودروی شما از قبل گرم شده باشد، این تجربه بسیار لذت بخش تر هم خواهد شد.خیلی به راحتی توسط این اپلیکیشن،پیش از اینکه آخرین اسلوپ اسکی خود را بزنید،بخاری خودروی خود را فعال کنید... از رانندگی لذت ببرید!

 -بسوی مقاصد مفید و ارزشمند حرکت کنید: چه یک قرار ناهار دوستانه و یا بیزینسی، یک غذای خوب میتواند یک محیط لذت بخش به وجود بیاورد.سرویس نگهبان این اپلیکیشن، بهترین رستوران ها را برای شما گزینش کرده و آدرس دقیق آنها را مستقیم به ب ام و شما ارسال میکند. از وعده غذایی خود نهایت لذت را ببرید.

-از میان چشم های خودروی شما: دوربین های بیرونی ب ام و شما،برای امنیت از اهمیت بخصوصی برخوردار است، اما چشمان خودروی شما، میتوانند یک هدف ظریف و دقیق را به شما عرضه کند.این اپلیکیشن میتواند محیط اطراف خودروی پارک شده ی شما را به شما نشان دهد.

 ما در موتورمارکت گروهی از بهترین ها در زمینه تیونینگ خودرو و فروش لوازم یدکی خودرو هستیم. شروع فعالیت ما بازمیگردد به دهه ۷۰ که در آن زمان اقدام به بازسازی،تقویت موتور و اسپرت خودروهای محبوب آن دوران که غالبا امریکایی،آلمانی و ایتالیایی بود می نمودیم اما از اوایل دهه ۸۰ فعالیت خود را به صورت رسمی با نام گروه تیونینگ پاور آغازنمودیم،تخصص ما تیونینگ انواع خودرو، وارداتی و داخلی از مشاوره،تهیه لوازم افترمارکت تا نصب و راه اندازی میباشد در طول این دوران خدمات ارزنده فراوانی به مشتریان خود ارائه و همچنین افتخارات مهمی کسب نمودیم، سرانجام از اوایل دهه ۹۰ با توجه به پررنگ تر شدن فضای مجازی و نیاز روز جامعه وب سایت تخصصی موتورمارکت را با محوریت فروش آنلاین لوازم یدکی و تیونینگ پایه گذاری نمودیم.امروزه مشتریان ما نتنها می توانند از سراسر کشور لوازم مورد نیازشان را سفارش داده، آنلاین خریداری نموده و در محل تحویل بگیرند، بلکه به سادگی با ما در ارتباط هستند وفعالیت های ما را پیگیری می نمایند.